טיפול לאחר פירסינג באף

פירסינג (מ-Pierce, לנקב באנגלית; על פי החלטות האקדמיה ללשון העברית נִזּוּם), הוא הליך קוסמטי בו מנוקב הגוף על מנת לענוד תכשיט. ניתן לבצע הליך זה במקומות רבים בגוף, כאשר הנפוץ ביותר הוא ניקוב תנוך האוזן. מקומות אחרים נפוצים לענידת פירסינג הם צידי האף (נזם), מעבר בין הנחיריים ("ספטום"), אפרכסת האוזן (״הליקס״), חלק הסחוס הקטן ליד פתח תעלת השמע ("טראגוס"), טבור, הגבההלשוןהשפה ואיברי המין.

Nose Ring Picture of the Week!

Photo Credit: Scott Southall

את תנוכי האוזניים נהוג לרוב לנקב בעזרת אקדח עגילים, העושה שימוש בעגילים בעלי קצה חד על מנת להכניס את העגיל בכוח לגוף. מקומות אחרים בגוף מנקבים בדרך כלל באמצעות מחט סטרילית וחלולה, בדומה למחט המזרק. בקצה המחט, ניתן להכניס או להניח עגיל מתאים, וכך חירור הגוף והכנסת העגיל יכולים להעשות באופן חלק

אפרכסת האוזן, הטראגוס והנחיריים רגישים לניקוב באמצעות אקדח עגילים, העלול לתרום להתפתחות זיהום ולצלקות. למרות זאת, השימוש באקדח עגילים לעשיית נזם הוא עדיין נוהג נפוץ, דבר הגורם לעיתים קרובות למיקום שגוי של הנזם, בדרך כלל קרוב מדי לתחתית הנחיר, בשל גודלו של המכשיר.

תהליך ההחלמה והטיפול בפירסינג

בתהליך ההחלמה לאחר הניקוב נוצרת רקמת עור לאורך הנקב. אורך תהליך ההחלמה משתנה בהתאם למקום הניקוב, והוא אורך בין כששה שבועות (בתנוך) ועד כששה חודשים (טבור, אפרכסת האוזן). ניקוב הסחוס בעייתי יותר מבחינת ההחלמה, כיוון שאספקת הדם חלשה יותר באזור.

במשך תהליך ההחלמה, שייתכן שילווה בהפרשות ומוגלה, חשוב לשמור על ניקיון המקום ולטפל בו. מומלץ למרוח מעט משחה אנטיספטית (מחטאת) כמה פעמים ביום, ולשטוף פעם ביום בתמיסת מי מלח (ככפית מלח ים בכוס מים רתוחים שקוררו לטמפרטורת החדר), אך לא באלכוהול או במי חמצן, הפוגעים בתהליך ההחלמה. כמו כן, מומלץ לשמור על היגיינה גבוהה, בייחוד באזור הידיים, ולא "לשחק" עם העגיל ולסובב אותו בזמן ההחלמה. הוצאת העגיל במהלך תקופת ההחלמה גורמת בדרך כלל לסגירת הנקב.

לאחר ההחלמה[עריכת קוד מקור | עריכה]

לאחר שנוצרה תעלת העור ("פיסטולה") לאורך הנקב, ניתן להוציא את העגיל ולהחליפו בעגיל אחר ללא חשש מסגירת החור. הוצאת העגיל למשך פרקי זמן ארוכים גורמת לעיתים להצרות החור באופן שלא ניתן לשוב ולענוד בו עגיל. עם זאת, בחלק מהמקרים ניתן להבחין בצלקת קטנה במקום. דברים אלה תלויים במיקום הנקב בגוף, בעובי התכשיט, ובמשך הזמן בו הוא היה במקומו, והם משתנים מאד מאדם לאדם. פירסינג בגבה, למשל, נוטה להשאיר צלקת ניכרת לעין, וכך גם פירסינג בטבור, בייחוד לאחר מתיחת הצלקת במהלך הריון. פירסינג באוזניים, לעומת זאת, נוטה להשאיר צלקת קטנה בלבד, אלא אם עונדים עגילים כבדים למשך תקופה ארוכה, ונזם משאיר בדרך כלל רק צלקת מזערית.

לאחר שנוצרה תעלת העור ("פיסטולה") לאורך הנקב, ניתן להוציא את העגיל ולהחליפו בעגיל אחר ללא חשש מסגירת החור. הוצאת העגיל למשך פרקי זמן ארוכים גורמת לעיתים להצרות החור באופן שלא ניתן לשוב ולענוד בו עגיל. עם זאת, בחלק מהמקרים ניתן להבחין בצלקת קטנה במקום. דברים אלה תלויים במיקום הנקב בגוף, בעובי התכשיט, ובמשך הזמן בו הוא היה במקומו, והם משתנים מאד מאדם לאדם. פירסינג בגבה, למשל, נוטה להשאיר צלקת ניכרת לעין, וכך גם פירסינג בטבור, בייחוד לאחר מתיחת הצלקת במהלך הריון. פירסינג באוזניים, לעומת זאת, נוטה להשאיר צלקת קטנה בלבד, אלא אם עונדים עגילים כבדים למשך תקופה ארוכה, ונזם משאיר בדרך כלל רק צלקת מזערית.

להלן כמה מהטיפים הטובים ביותר לפירסינג באף מ- APP;

ניקוב האף שלך הוא דרך כה נפלאה לקשט את הפנים שלך! והשלב הבא שלך הוא להכיר את טכניקות הטיפול הנכון לניקוב האף, כך שהפירסינג שלך יתרפא במהירות ובאופן בלתי אפשרי ככל האפשר. למד מה לעשות מבעוד מועד כדי שתוכל להתחיל בטיפול נאות מיד לאחר הפירסינג. חשוב מאוד לעקוב אחר טיפים לאחר הטיפול בפירסינג שמספק הפירסר שלך. שמת אמון בו או בה לבצע את הפירסינג, ולכן עליך לקבל את המומחיות של אותו אדם.

Indian girls with nose piercing and nose rings

פירסינג אף לאחר טיפול: פתרונות ניקוי

השתמש באחד או בשני מהפתרונות הבאים לריפוי פירסינג


תמיסת מלח סטרילית ארוזה ללא תוספים (קרא את התווית), או תערובת מלח ים שאינה מיודדת: ממיסים 1/4 כפית מלח ים לא מיודד (ללא יוד) לכוס אחת (8 עוז) מזוקק חם או מים מינרליים. תערובת חזקה יותר אינה טובה יותר; תמיסת מלח חזקה מדי עלולה לגרות את הפירסינג

סבון נוזלי עדין ונטול ניחוחות - רצוי אנטי מיקרוביאלי או קוטל חיידקים

הוראות ניקוי לפירסינג באף

 • שוטפים את הידיים ביסודיות לפני ניקוי או נגיעה בפירסינג שלך מכל סיבה שהיא.
 • השריה מלוחה חמש עד עשר דקות פעם או יותר ביום. הפוך כוס תמיסת מלח חמה על האזור ליצירת ואקום. עבור פירסינג מסוים זה יכול להיות קל יותר למרוח באמצעות גזה נקייה או מגבות נייר רווי תמיסת מלח. שטיפה קצרה לאחר מכן תסיר כל שאריות.
 • סבון לא יותר מפעם או פעמיים ביום. בזמן המקלחת הקציפו טיפת סבון בגודל פנינה כדי לנקות את התכשיטים ואת הפירסינג. השאירו את הניקוי על הפירסינג לא יותר משלושים שניות.
 • שוטפים היטב כדי להסיר את כל עקבות הסבון מהנקב. אין צורך לסובב את התכשיטים דרך הפירסינג.
 • ייבש על ידי טפיחה עדינה עם מוצרי נייר חד פעמיים נקיים. מגבות בד יכולות לאכלס חיידקים ולהיתקע בתכשיטים ולגרום לפציעה.
 • פירסינג באף לאחר הטיפול: מה זה נורמלי?

 • בתחילה: דימום כלשהו, ​​נפיחות מקומית, רגישות או חבורות.
 • במהלך הריפוי: שינוי צבע כלשהו, ​​גירוד, הפרשת נוזל לבן-צהוב (לא מוגלה) שיווצר מעט קרום על התכשיטים. הרקמה עלולה להתהדק סביב התכשיטים כשהם מחלימים.
 • לאחר שנרפא: התכשיטים עשויים שלא לנוע בחופשיות בפירסינג; אל תכריח את זה. אם אינך מצליח לכלול את ניקוי הפירסינג כחלק משגרת ההיגיינה היומיומית שלך, עלולות להצטבר הפרשות גוף תקינות אך מסריחות.
 • פירסינג עשוי להיראות מרפא לפני סיום תהליך הריפוי. הסיבה לכך היא שרקמות מרפאות מבחוץ פנימה, ולמרות שהיא מרגישה בסדר, הפנים נותרים שבירים. היה סבלני והמשיך לנקות לאורך כל תקופת הריפוי.
 • אפילו פירסינג מרפא יכול להתכווץ או להיסגר תוך דקות ספורות לאחר שהיה שם שנים! זה משתנה מאדם לאדם; אם אתה אוהב את הפירסינג שלך, שמור תכשיטים בפנים - אל תשאיר אותם ריקים.
 • פירסינג אף לאחר טיפול: מה לעשות

 • שטפו את הידיים לפני נגיעה בפירסינג; השאירו אותו בשקט למעט בזמן הניקיון. במהלך הריפוי, אין צורך לסובב את התכשיטים שלך.
 • הישאר בריא; ככל שאורח החיים שלך בריא יותר, כך יהיה קל יותר לנקב את הפירסינג שלך. ישן מספיק ואכל דיאטה מזינה. פעילות גופנית במהלך הריפוי היא בסדר; להקשיב לגופך.
 • וודאו כי המצעים שלכם נשטפים והחליפו באופן קבוע. לבש בגדים נקיים, נוחים ונושמים המגנים על הפירסינג שלך בזמן שאתה ישן.
 • מקלחות נוטות להיות בטוחות יותר מאשר לעשות אמבטיות, מכיוון שאמבטיות יכולות לאכלס חיידקים. אם אתה רוחץ באמבטיה, נקה אותו היטב לפני כל שימוש ושטוף את הפירסינג שלך כשיוצאים.

פירסינג אף לאחר טיפול: מה להימנע

 • הימנע מניקוי באמצעות Betadine®, Hibiciens®, אלכוהול, מי חמצן, Dial® או סבונים קשים אחרים, מכיוון שאלה עלולים לפגוע בתאים. הימנע גם ממשחות מכיוון שהם מונעים זרימת אוויר נחוצה.
 • הימנע מ- Bactine®, מתמיסות טיפוח לאוזניים וממוצרים אחרים המכילים בנזלקוניום כלוריד (BZK). אלה עלולים להרגיז ואינם מיועדים לטיפול בפצעים לאורך זמן.
 • הימנע מניקוי יתר. זה יכול לעכב את הריפוי שלך ולגרות את הפירסינג שלך.
 • הימנע מטראומה מיותרת כמו חיכוך מבגדים, תנועה מוגזמת של האזור, משחק עם התכשיטים וניקוי נמרץ. פעילויות אלו עלולות לגרום להיווצרות רקמת צלקת מכוערת ולא נוחה, נדידה, ריפוי ממושך וסיבוכים אחרים.
 • הימנע מכל מגע בעל פה, משחק גס ומגע עם נוזלי הגוף של אחרים על או בפירסינג שלך במהלך הריפוי.
 • הימנע מתח ושימוש בסמים פנאי, כולל קפאין מוגזם, ניקוטין ואלכוהול.
 • הימנע מהטביעה של הפירסינג בגופי מים לא היגניים כמו אגמים, בריכות, אמבטיות עיסוי וכו '. לחלופין, הגן על הפירסינג שלך באמצעות תחבושת אטומה לפצעים אטומה למים (כגון 3M ™ Nexcare ™ Seals Clean). אלה זמינים ברוב בתי המרקחת.
 • הימנע מכל מוצרי יופי וטיפוח אישי בפירסינג או סביבו, כולל מוצרי קוסמטיקה, קרמים ותרסיסים וכו '.
 • אל תתלה תכשיטים או חפצים כלשהם בתכשיטים שלך עד שהפירסינג יבריא לחלוטין.

פירסינג באף לאחר טיפול: טיפים וטיפים תכשיטים:

 • אלא אם כן יש בעיה בגודל, בסגנון או בחומר של התכשיטים הראשוניים, השאר אותו במקום למשך כל תקופת הריפוי. ראו פירסר מוסמך לביצוע כל שינוי תכשיטים שיהיה הכרחי במהלך הריפוי. עיין באתר APP לאיתור חבר APP, או לבקש עותק של חוברת Picking Your Piercer שלנו.)
 • פנה לפירסר שלך אם יש להסיר את התכשיטים שלך (למשל לצורך הליך רפואי). ישנן חלופות תכשיטים שאינן מתכתיות.
 • השאירו תכשיטים בכל עת. אפילו פירסינג ישן או מרפא היטב יכול להתכווץ או להיסגר בתוך דקות גם לאחר שהיה שם שנים. אם מסירים אותה, הכנסה מחדש יכולה להיות קשה או בלתי אפשרית.
 • בידיים נקיות או במוצר נייר, הקפד לבדוק בקצוות הברגה בתכשיטים שלך אם יש אטימות. ("Righty-tighty, Lefty-loosey.")
 • נשא כדור רזרבי נקי במקרה של אובדן או שבר.
 • אם החלטת שאינך מעוניין יותר בפירסינג, פשוט הסר את התכשיטים (או תביא פירסינג מקצועי להסיר אותם) והמשיך לנקות את הפירסינג עד לסגירת החור. ברוב המקרים רק סימן קטן יישאר.
 • במקרה של חשד לזיהום, יש להשאיר תכשיטים איכותיים או חלופה אינרטית במקום על מנת לאפשר ניקוז או זיהום. אם מסירים את התכשיטים, תאי השטח יכולים להיסגר, מה שעלול לאטום את הזיהום בתוך תעלת הניקוב ולגרום למורסה. אין להסיר תכשיטים אלא אם כן הורה על ידי איש מקצוע רפואי.

פירסינג באף לאחר טיפול: עבור שטח מיוחד / סחוס אוזניים ופנים:

 • השתמש בטריק החולצה: הלביש את הכרית בחולצה גדולה ונקייה והפוך אותה מדי לילה; חולצה אחת נקייה מספקת ארבעה משטחים נקיים לשינה.
 • שמרו על ניקיון מכשירי טלפון, אוזניות, משקפי ראייה, קסדות, כובעים וכל מה שיוצא קשר עם האזור המנוקב.
 • השתמש בקטיון בעת עיצוב השיער והייעץ למעצב שלך לנקב פירסינג חדש או מרפא.
 • כל גוף הוא ייחודי וזמני הריפוי משתנים במידה ניכרת. אם יש לך שאלות, אנא פנה לפירסר שלך.
 • למידע מלא לאחר ניקוב האף וייעוץ מקצועי בקרו באתר APP בקישור הבא; איגוד הפירסרים המקצועיים

To the top of טיפול לאחר פירסינג באף.

Vote for the Best Nose Piercing Pictures!

Comments

What you think?


Nose Piercings Gallery

Subscribe to our Nose Piercing YouTube Channel! Like & Share! 

Stunning Videos of Girls with Nose Piercings!

Recent Articles

 1. Nitrile examination Disposable Gloves in Thailand

  Apr 10, 21 11:06 AM

  Nitrile Disposable Gloves Advantages High Rating for Chemical-Resistance Excellent Protection Against Viruses, Pathogens, and Bacteria Keeps the Hands

  Read More

 2. Nitrile Powder-free Gloves vs Nitrile Powdered Gloves

  Apr 08, 21 11:44 AM

  Powder-free gloves can be more expensive due to the process that needs to be done to remove the powder coating from the glove. However, gloves that are

  Read More

 3. Safety of COVID-19 vaccines – what we need to know

  Apr 01, 21 09:54 PM

  Safety of COVID-19 vaccines – what we need to know

  Read More

 4. Forced Piercing

  Mar 31, 21 02:46 AM

  I grew up in Britain and I am a regular white girl, my husband is from Bangladesh. The only piercings I had was one in each ear and I never thought about

  Read More

 5. טיפול לאחר פירסינג באף; כיצד לנקות את פירסינג האף שלך

  Mar 25, 21 11:29 PM

  טיפול לאחר פירסינג באף; כיצד לנקות את פירסינג האף שלך

  Read More

 6. Neuspiercing nazorg; Hoe u uw neuspiercing reinigt

  Mar 25, 21 12:36 PM

  Neuspiercing nazorg; Hoe u uw neuspiercing reinigt

  Read More

 7. Come Mantenere Pulito il Piercing al Naso

  Mar 25, 21 12:55 AM

  Come Mantenere Pulito il Piercing al Naso

  Read More

 8. how i convinced my parents to let me get my nose pierced at 13.

  Mar 10, 21 11:43 PM

  i´ve wanted a nose piercing for a long time before i actually got it pierced. literally since i was 10, i was interested in it. i started asking my mom

  Read More

 9. how i convinced my parents to let me get my nose pierced at 13.

  Mar 10, 21 11:39 PM

  i´ve wanted a nose piercing for a long time before i actually got it pierced. literally since i was 10, i was interested in it. i started asking my mom

  Read More

 10. I am a rettai mookkuthi mami now

  Feb 22, 21 10:14 AM

  Hi, my name is Vidya. We belong to the Brahmin Iyengar community. I am 48 and married since 25 years.My husband is 55 years and we have a daughter who

  Read More

 11. I was pierced forcefully by husband on wedding night

  Feb 22, 21 10:12 AM

  Hi , I am Reema Das Yadav. We had intercaste marriage .me benagli , husband from bihar.i asked before marriage if nose piercing and tattoo is compulsory

  Read More

 12. Nitrile Examination Gloves

  Feb 06, 21 08:36 PM

  Nitrile Examination Gloves are a disposable glove intended for medical purposes that are worn on the examiner’s hand to prevent contamination between the patient and examiner.

  Read More

 13. Nose piercings - Information and Unique Design

  Feb 03, 21 09:56 PM

  Our nose piercings bring uniqueness and pride to you. Discover new nose piercing insights on healing, infections and proper care.

  Read More

 14. Best Metal for Nose Ring - Things you should know!

  Feb 03, 21 07:52 AM

  Best metal for nose ring

  Read More

 15. How to care for yourself at home with coronavirus?

  Jan 20, 21 11:59 AM

  How to care for yourself at home with coronavirus?

  Read More

 16. How safe is the corona vaccine?

  Jan 20, 21 11:43 AM

  How safe is the corona vaccine?

  Read More

 17. Nose Piercing Near Me - Finding the right Shop!

  Jan 19, 21 01:31 AM

  Nose Piercing Near Me - What you need to know first to find the right Shop!

  Read More

 18. Double hoop nose ring

  Jan 15, 21 08:30 AM

  Double hoop nose ring in pictures!

  Read More

 19. Symptoms of coronavirus - Stay Informed Stay Safe & Stay Home!

  Jan 15, 21 07:58 AM

  Symptoms of coronavirus do not always shows! But, it is possible to transmit COVID-19 before you start showing symptoms or without ever developing symptoms.

  Read More

 20. How long does coronavirus last - Stay Informed!

  Jan 15, 21 07:54 AM

  How long does coronavirus last? Covid-19’s duration varies widely depending on severity, but now we know the rough range.

  Read More

 21. Covid 19 in USA map

  Jan 15, 21 07:46 AM

  Covid 19 in USA map, get the latest update and daily new confirmed COVID-19 cases in USA.

  Read More

 22. How many days are you contagious with corona?

  Jan 15, 21 07:41 AM

  How many days are you contagious with corona?

  Read More

 23. Covid 19 World Map Count - Get the Daily Updates

  Jan 15, 21 07:38 AM

  Covid 19 World Map Count - Get the Daily Updates

  Read More

 24. South African covid strain - Stay Informed

  Jan 15, 21 07:30 AM

  South African covid strain The 501.V2 variant, also known as 501.V2, 20C/501Y.V2 or B.1.351 lineage, is a variant of SARS-CoV-2, the virus that causes COVID-19.

  Read More

 25. Is corona vaccine safe?

  Jan 15, 21 07:26 AM

  Is corona vaccine safe?

  Read More

 26. Coronavirus vaccine update - There are more than 100 vaccines!

  Jan 15, 21 07:20 AM

  Coronavirus vaccine update - Did you know that there are more than 100 vaccines? Currently in various trial phases and some reaching the pre-approval stage!

  Read More

 27. Fake Nose Ring for occasional Adventures!

  Jan 14, 21 08:16 PM

  Fake nose ring if you're feeling rather adventurous!

  Read More

 28. What stores sell nose rings

  Jan 14, 21 01:12 AM

  What stores sell nose rings get the best price and offers for you nose ring jewelry purchase!

  Read More

 29. Nose rings near me - Get the best deals!

  Jan 13, 21 08:06 PM

  Nose rings near me - Get the best deals with our Nose Ring Search Engine!

  Read More

 30. Nose Rings Latest Trends for 2020-2021 - The Most Searched on Internet

  Jan 13, 21 04:06 AM

  Nose Rings Latest Trends for 2020-2021 - The Most Searched on Internet

  Read More

 31. Where to get nose rings - Search for the Best!

  Jan 12, 21 06:40 AM

  Where to get nose rings - Use our custom made Nose Ring Search Engine!

  Read More

 32. how to change nose ring

  Jan 12, 21 04:34 AM

  I found this site explaining step by step on how to change our nose rings. so if you are looking for a way to change visit this site https://www.wikihow.com/Change-a-Nose-Piercin

  Read More

 33. nose ring on both sides

  Jan 12, 21 04:33 AM

  Here is my picture with nose ring on both sides

  Read More

 34. cool nose rings for guys

  Jan 12, 21 01:31 AM

  Which type is cool nose rings for guys? Can you suggest some with pictures. Thank you

  Read More

 35. nose ring on big nose

  Jan 12, 21 12:26 AM

  Is getting a nose piercing for big nose a bad choice?

  Read More

 36. different kinds of nose ring

  Jan 12, 21 12:17 AM

  I did some online search for all types of nose jewellery Nose stud/nose bone Nose hoop Circular barbell Nostril screw L-shaped nose pin or fishtail Captive

  Read More

 37. different kinds of nose rings

  Jan 12, 21 12:15 AM

  I did some online search for all types of nose jewelry Nose stud nose bone L-shaped nose pin Nose ring hoop Circular barbell Nostril screw Captive bead

  Read More

 38. where to get nose rings

  Jan 11, 21 11:48 PM

  where to get nose rings in NY? Hi just move to NY and wonder if you could recommend any professional piercing shops around here. Give me a few options

  Read More

 39. stores that sell nose rings

  Jan 11, 21 11:47 PM

  Hi there can you send me your stores that sell nose rings near my place in Michigan? something for the most modest of budgets, least expensive nose rings

  Read More

 40. nose ring sinking into my nose

  Jan 11, 21 11:46 PM

  I got my nose pierced 3 days ago. It was completely okay until today i realised the stud is flat on my nose whereas it was pointy. And now only the surface

  Read More

 41. Trending questions about coronavirus Covid 19

  Jan 10, 21 12:04 PM

  Trending questions about coronavirus Covid 19 - See what the world asking?

  Read More

 42. Clear nose rings near me

  Jan 09, 21 09:49 PM

  Clear nose rings near me Places to buy nose rings at your local area or online stores offering best deals. Use our tailor-made Search Engine to find out all the promotions available near you.

  Read More

 43. Places to buy nose rings - Best Online Deals!

  Jan 09, 21 09:21 PM

  Places to buy nose rings at your local area or online stores offering best deals. Use our tailor made Search Engine to find out all the promotions available near you.

  Read More

 44. Where to buy nose rings?

  Jan 09, 21 06:34 AM

  Where to buy nose rings things you should know before getting your Nose Ring!

  Read More

 45. Daily new confirmed COVID-19 cases Live Data Update

  Jan 08, 21 05:28 AM

  Daily new confirmed COVID-19 cases live data update.

  Read More

 46. Differences Covid-19 vs Influenza.

  Jan 07, 21 06:56 AM

  Differences Covid-19 vs Influenza. Some of the symptoms of flu and COVID-19 are similar, making it hard to tell the difference between them based on symptoms alone. Diagnostic testing can help determi…

  Read More

 47. Coronavirus - Stay Informed

  Jan 07, 21 05:35 AM

  Coronavirus disease (COVID-19) is an infectious disease caused by a newly discovered coronavirus.

  Read More

 48. Covid 19 Vaccine - Stay Informed with the latest Development!

  Jan 06, 21 08:04 AM

  Ccovid 19 Vaccine. Did you know that here are currently more than 50 COVID-19 vaccine candidates in trials?

  Read More

 49. Michigan Coronavirus _ Stay Informed and Stay Safe!

  Jan 06, 21 03:51 AM

  Michigan Coronavirus, all that you need to know about Coronavirus!

  Read More

 50. Coronavirus California - Stay Informed & Stay Safe

  Jan 06, 21 12:25 AM

  coronavirus california

  Read More

 51. Florida coronavirus - Stay Informed!

  Jan 04, 21 01:32 PM

  Florida coronavirus, stay informed with the latest news on COVID-19 released by the Florida Department of Health.

  Read More

 52. Latest updates on Covid 19 in Thailand

  Jan 03, 21 03:05 PM

  Latest updates on Covid 19 in Thailand. Get daily updates, number of cases, Covid Trail and timeline near your areas.

  Read More

 53. What is the coronavirus vaccine - Stay Informed

  Jan 03, 21 02:54 PM

  What is the coronavirus vaccine? Stay Informed

  Read More

 54. Coronavirus Vaccine - All you need to know!

  Jan 02, 21 08:43 PM

  Coronavirus vaccine, there are currently more than 50 COVID-19 vaccine candidates in trials.

  Read More

 55. Coronavirus disease (COVID-19) advice for the public

  Jan 02, 21 01:18 PM

  Coronavirus disease (COVID-19) advice for the public

  Read More

 56. Coronavirus Covid 19 Questions and Answers

  Jan 02, 21 12:39 PM

  Coronavirus Covid 19 Questions and Answers

  Read More


Join Us at Facebook!

New! Comments

Have your say about what you just read! Leave me a comment in the box below.

穿越时空看鼻环发展史

鼻部穿刺史概要。

鼻部穿刺可能会遇到的问题和对策

穿鼻环前后多了解一些有关于穿鼻环的常见问题是对你有利无弊的。 

鼻部穿刺护理法-千万不要搞错 

你需要了解所有必要的护理知识,其实你会发现有很多人都搞错了。

鼻部穿刺感染的治疗法 

鼻部穿刺感染的治疗法--预防就是最好的疗法,但是,如果你已经被感染了,该怎么办?

鼻部穿刺愈合小贴士 

一些有用的愈合妙招,有助于你的新鼻洞尽快完全康复。

Perforacion de la nariz - ¡Cómo convencer a tus padres!

Conseguir su primera perforacion de la nariz es duro, ¡especialmente cuando se necesita obtener su aprobación de sus padres! Tanto si uno está en la escuela secundaria o casada con hijos, la aprobación de los padres acerca de las cosas significa mucho para ellos.

Problemas del Piercing de Nariz

Puede ser de gran ayuda el saber más sobre los problemas del piercing de nariz antes o después de hacerse un piercing.

Piercing de Nariz FAQ Para Todas Sus Preguntas

Nuestras preguntas frecuentes sobre el piercing de nariz le ayudaran a encontrar una respuesta a las preguntas más comunes y acuciantes. ¿No encuentra lo que busca? Pregunte aquí.

Cuidados del Piercing Nariz – No Se Equivoque

¡Todas los detalles esenciales referentes al piercing de nariz que necesita saber! ¡Se sorprendería al saber cuántas personas todavía lo hacen incorrectamente!

Curación del Piercing Nariz

Unos cuántos consejos que le ayudarán a reducir el tiempo que tarda el piercing de nariz en curarse completamente.

Infección del Piercing de Nariz

Tratando su infección del piercing de nariz – la prevención es el mejor tratamiento, pero ¿qué debe hacer si ya tiene la infección?

Piercing del Tabique Nasal - Lo que usted debe saber

El Piercing del Tabique Nasal – La mayoría piensan que los piercings del tabique son un poco más atrevidos que simplemente una gema adornando el ala de la nariz. Algunas cosas a tener en cuenta.

Historia del Piercing Nariz a través de los tiempos

Un repaso a la historia del piercing de nariz

鼻ピアスショッピング 

エキゾチックで珍しいノーズリングをご提供しております。 インド特有のデザインを施したクオリティのある22Kゴールドは西欧のマーケットではお探しいただけない品々でございます。

鼻ピアスの写真

ノーズピアスの治療方法 ノーズピアスはあなたのお顔を引き立てる素敵な方法です。ピアスをつける場所とジュエリーを選んだら、次のステップであるピアスの傷が早く癒えて出来るだけ順調に回復する正しいケアのテクニックへと進みます。ピアスの施術をした直後から正しいケアを始めていただけるように学んでいきましょう。 

鼻ピアス・問題と解決方法 超一流の専門医に施術をお願いをしたとしても、ノーズピアスの問題が起こる可能性があります。症状を事前に理解して賢く学んでおきましょう。

ノーズピアス 受け継がれる歴史 ノーズピアスの歴史をもっと知りたいですよね?最古のノーズピアス、そしてインド最古のサンスクリット語の聖典「ヴェーダ」にも登場する男性・女性が使用するノーズリングについてお話をします。

ノーズピアスのケアとあなた ノーズピアスのケアについて更に学んでゆきましょう。ノーズピアスをする決意が固まった今、ピアスの傷を完治させる為に出来る限り最高のケアをご案内いたします。

鼻ピアスの感染症 新たに施術したばかりの鼻ピアスの感染が心配になるのと同時に新しいエキゾチックなアートに不慣れな状況ですよね。

दुल्हन की खूबसूरती पर चार-चांद लगाएंगे ये नथ के डिजाइन

மூக்குத்தி

Attractive stranger with a butterfly tattoo. Nose Ring Nose Ring New nose ring!!! nose ring Nose Ring Untitled Nose Ring Nose Ring nose ring Nose Ring Nose Ring My new nose ring is a man symbol ... I mistook it for a woman one ...

All About Our Thailand Jewelry Store

We are supplier of Thailand Jewelry products such as gold & silver jewellery Rings, earrings, toe rings, nose rings, bangles, bracelets, gemstone fancy rings, anklets, pill boxes, silver chains, sterling silver necklace, pendant, locket, 925 sterling silver  prayer boxes, sterling silver jewelry with cubic zirconia diamond, synthetic, natural precious stone (diamond, ruby, sapphire, etc) and semi-precious gemstone, tungsten rings, stainless steel Jewelry, fashion silver watches, body piercings Jewelry, silver Jewelry boxes, cuff links, finding, choker, set Jewelry, crystal Jewelry  and jewelry accessories from Thailand.

We are manufacturer and supplier of all types of fancy Thailand jewelry at most competitive price and you can easily buy in our online MI jewels web store.  We offer hundreds of exclusive contemporary silver jewelry models and designs at wholesale discount price to our retail buyer.

Our Jewelry factory in Bangkok, Thailand and China produce high quality jewelry and offer widest variety of stylish solid gold silver jewelry of many modern unique designs for our customer taste.  We guarantee 100% satisfaction to your purchase in our online jewelry store and we ship all over the world.

thai silver jewelry
diamond in Thailand
silver jewelry in Bangkok Thailand
natural precious gem stones in Bangkok Thailand

MC Yellow 9K Gold Segment Hoop Nose Ring  9K Gold Segment 

Body Part :Nose Material:9K Solid Gold Thickness: 22G=0.6mm Diameter : 8mm -10mm - 12mm

The 9K Gold Segment Hoop Nose Ring is a simple style statement to rock the world with your effortless charm! Crafted out of 9K Solid Gold, this segment ring can be a great accessory to complement your facial contours with. It is offered to you in a standard thickness: 22 G.

Size

Subscribe to our YouTube Nose Piercing Channel! Like & Share!
Important Covid-19 Links

This Coronavirus pages are intended solely to inform our clients and online visitors about coronavirus/COvid-19. All facts are from reliable sources like WHO, CDC and respective Government Health Agencies. Readers can either read through the facts which we summarized in this page or go direct to source through the link listed at the bottom of each page.

References:

1. WHO Coronavirus disease (COVID-19) pandemic

2. CDC Centers for Disease and Prevention Control

3. Canada Coronavirus disease (COVID-19)

4. Health.com

5. Harvard Health Publishing Harvard Medical School

6. Google Covid-19

7. Wikipedia COVID-19 pandemic 

Supply Chain

1) Nitrile Powder-Free Examination Gloves

2) Medical Gloves

3) Blue Nitrile Disposable Gloves Powder-Free 

4) Disposable Latex Gloves


Stay aware of the latest COVID-19 information by regularly checking updates from WHO and your national and local public health authorities.