Пірсинг носа

Ось декілька найкращих порад для пірсингу носа від APP;


Пробити ніс - такий чудовий спосіб прикрасити ваше обличчя! І наступним вашим кроком є ​​ознайомлення з правильними методами догляду за носом, щоб ваш пірсинг заживав якомога швидше та безперебійніше. Дізнайтеся, що робити заздалегідь, щоб ви могли розпочати належний догляд відразу після пірсингу. Дуже важливо дотримуватися порад щодо пірсингу після пірсингу. Ви довірили йому чи їй виконати пірсинг, і тому вам слід прийняти досвід цієї людини.


Індійські дівчата з носом пірсинг і кільця в носі

ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ОЧИЩЕННЯ РІШЕНЬ


кнопка спільного доступу до facebook кнопка для обміну в Twitter pinterest для обміну кнопками для обміну повідомленнями кнопка для надсилання пошти поділитися цією кнопкою обміну

Використовуйте один або обидва наступні розчини для загоєння пірсингу:


Упакований стерильний фізіологічний розчин без добавок (прочитайте етикетку) або нейодованої суміші морської солі: Розчиніть 1/4 чайної ложки нейодованої (без йоду) морської солі в одній склянці (8 унцій) теплої дистильованої або вода в пляшках. Більш міцна суміш не краще; занадто сильний сольовий розчин може дратувати пірсинг.

М’яке рідке мило без запаху - бажано антимікробне або бактерицидне.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОЧИЩЕННЯ НОСОВИХ ПІРСИНГІВ

Ретельно вимийте руки перед чищенням чи торканням пірсингу з будь-якої причини.

САЛІН витримуйте протягом п’яти-десяти хвилин один раз або більше на день. Переверніть склянку теплого сольового розчину над ділянкою, щоб утворився вакуум. Для певного пірсингу може бути простіше застосовувати чисту марлю або паперові серветки, насичені сольовим розчином. Після короткого промивання залишки залишку видаляються.

МИЛО не частіше одного-двох разів на день. Під час прийняття душу натріть милом краплю розміру перлини, щоб очистити прикраси та пірсинг. Залиште миючий засіб на пірсингу не більше ніж на тридцять секунд.

Ретельно промийте, щоб видалити всі сліди мила від пірсингу. Не потрібно обертати прикраси через пірсинг.

СУХІТЬ, обережно поплескуючи чистими одноразовими паперовими виробами. Тканинні рушники можуть приховувати бактерії та задиратися на ювелірних виробах, спричиняючи травми.

ПРОБІВ НОСА ПІСЛЯ ДОГЛЯДУ: ЩО НОРМАЛЬНИЙ?


Спочатку: деякі кровотечі, локалізовані набряки, болючість або синці.

Під час загоєння: деяка зміна кольору, свербіж, виділення білувато-жовтої рідини (не гною), яка утворить трохи прикраси на прикрасі. Тканина може затягнутися навколо прикраси, коли вона заживає.

Після загоєння: ювелірні вироби можуть не рухатися вільно в пірсингу; не змушуйте. Якщо ви не включите чистку пірсингу як частину щоденної гігієни, можуть накопичуватися звичайні, але смердючі виділення.

Пірсинг може здатися загоєним до завершення процесу загоєння. Це пов’язано з тим, що тканина заживає ззовні всередині, і хоча вона відчуває себе прекрасно, інтер’єр залишається тендітним. Наберіться терпіння і продовжуйте чистити протягом усього періоду загоєння.

Навіть заживши пірсинг може зменшитися або закритися за лічені хвилини, просидівши там роками! Це залежить від людини; якщо вам подобається ваш пірсинг, тримайте ювелірні вироби - не залишайте їх порожніми.

ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ЩО РОБИТИ


Помийте руки перед торканням пірсингу; залиште це в спокої, за винятком прибирання. Під час загоєння не потрібно обертати свої прикраси.

Залишатися здоровим; чим здоровішим буде ваш спосіб життя, тим легше буде зажити ваш пірсинг. Висипайтеся і харчуйтеся повноцінно. Фізичні вправи під час загоєння прекрасні; слухати своє тіло.

Переконайтеся, що постільна білизна регулярно миється і міняється. Носіть чистий, зручний, дихаючий одяг, який захищає ваш пірсинг під час сну.

Душі, як правило, безпечніші, ніж приймати ванни, оскільки ванни можуть містити бактерії. Якщо ви купаєтесь у ванні, добре очищайте її перед кожним використанням і змивайте пірсинг, коли виходите.


ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ЧОГО УНИКНУТИ

Уникайте чищення за допомогою Betadine®, Hibiciens®, спирту, перекису водню, Dial® або іншого жорсткого мила, оскільки це може пошкодити клітини. Також уникайте мазей, оскільки вони перешкоджають необхідній циркуляції повітря.

Уникайте Bactine®, розчинів для проколювання вух та інших продуктів, що містять бензалконію хлорид (BZK). Вони можуть дратувати і не призначені для тривалого догляду за ранами.

Уникайте надмірного очищення. Це може затримати ваше загоєння та дратувати пірсинг.

Уникайте надмірних травм, таких як тертя одягу, надмірний рух ділянки, гра з ювелірними виробами та енергійне прибирання. Ці дії можуть спричинити утворення непривабливої ​​та незручної рубцевої тканини, міграцію, тривале загоєння та інші ускладнення.

Уникайте орального контакту, грубої гри та контакту з рідинами інших людей на пірсингу або поблизу нього під час загоєння.

Уникайте стресу та вживання наркотиків для відпочинку, включаючи надмірну кількість кофеїну, нікотину та алкоголю.

Уникайте занурення пірсингу в негенічні водойми, такі як озера, басейни, гідромасажні ванни тощо. Або захистіть свій пірсинг водонепроникною пов’язкою для намотування герметиків (наприклад, 3M ™ Nexcare ™ Clean Seals). Вони є в більшості аптек.

Уникайте всіх косметичних засобів та засобів особистої гігієни на пірсингу або навколо нього, включаючи косметику, лосьйони та спреї тощо.

Не вішайте обереги або будь-які предмети на свої прикраси, поки пірсинг повністю не заживе.

ПІРСИНГ ПОРУШЕННЯ НОСА: ПІДКАЗКИ ТА ПОРАДИ ЮВІЛЬНИХ ПРИРОД:

Якщо немає проблем з розміром, стилем або матеріалом початкової прикраси, залиште її на місці протягом усього періоду загоєння. Зверніться до кваліфікованого пірсингу, щоб виконати будь-яку зміну ювелірних виробів, яка стане необхідною під час загоєння. Перейдіть на веб-сайт APP, щоб знайти учасника APP або надіслати запит на копію брошури "Вибір пірсера".)

Зв’яжіться зі своїм пірсингом, якщо ювелірні вироби потрібно зняти (наприклад, для медичної процедури). Є неметалеві альтернативи ювелірних виробів.

Залишайте прикраси постійно. Навіть старий або добре заживший пірсинг може зменшитися або закритися за лічені хвилини, навіть перебуваючи там роками. Якщо його видалити, повторне вставлення може бути важким або неможливим.

Чистими руками або паперовими виробами обов’язково регулярно перевіряйте резьбові кінці ваших прикрас на герметичність. ("Право-туго, ліво-вільно.")

Несіть чистий запасний м'яч на випадок втрати або поломки.

Якщо ви вирішите, що більше не хочете пірсингу, просто вийміть прикраси (або попросіть професійного пірсинга) і продовжуйте чистити пірсинг, поки отвір не закриється. У більшості випадків залишається лише невеликий слід.

У разі підозри на зараження слід залишити якісні прикраси або інертну альтернативу, щоб забезпечити дренаж або зараження. Якщо ювелірні вироби видалити, поверхневі клітини можуть закритися, що може запечатати інфекцію всередині пірсингового каналу і призвести до абсцесу. Не знімайте ювелірні вироби, якщо це не зроблено лікарем.

ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ НОСА ПІСЛЯ ДЛЯ: ДЛЯ ОСОБЛИВОЇ ПЛОЩАДІ / УШНОГО КАРТАЖУ І ЛИЦЯ:

Використовуйте трюк з футболки: одягніть свою подушку у велику чисту футболку і повертайте її на ніч; одна чиста футболка забезпечує чотири чисті поверхні для сну.

Підтримуйте чистоту телефонів, навушників, окулярів, шоломів, головних уборів та всього, що контактує з пробитим місцем.

Використовуйте катіон при укладанні волосся та повідомте стилісту про новий або цілющий пірсинг.

Кожне тіло унікальне, і час загоєння значно різниться. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться зі своїм пірсингом.

Для отримання повної інформації про пірсинг носа та професійних рекомендацій відвідайте веб-сайт APP за таким посиланням; Асоціація професійних пірсингів

Comments

What you think?

穿越时空看鼻环发展史

鼻部穿刺史概要。

鼻部穿刺可能会遇到的问题和对策

穿鼻环前后多了解一些有关于穿鼻环的常见问题是对你有利无弊的。 

鼻部穿刺护理法-千万不要搞错 

你需要了解所有必要的护理知识,其实你会发现有很多人都搞错了。

鼻部穿刺感染的治疗法 

鼻部穿刺感染的治疗法--预防就是最好的疗法,但是,如果你已经被感染了,该怎么办?

鼻部穿刺愈合小贴士 

一些有用的愈合妙招,有助于你的新鼻洞尽快完全康复。

Perforacion de la nariz - ¡Cómo convencer a tus padres!

Conseguir su primera perforacion de la nariz es duro, ¡especialmente cuando se necesita obtener su aprobación de sus padres! Tanto si uno está en la escuela secundaria o casada con hijos, la aprobación de los padres acerca de las cosas significa mucho para ellos.

Problemas del Piercing de Nariz

Puede ser de gran ayuda el saber más sobre los problemas del piercing de nariz antes o después de hacerse un piercing.

Piercing de Nariz FAQ Para Todas Sus Preguntas

Nuestras preguntas frecuentes sobre el piercing de nariz le ayudaran a encontrar una respuesta a las preguntas más comunes y acuciantes. ¿No encuentra lo que busca? Pregunte aquí.

Cuidados del Piercing Nariz – No Se Equivoque

¡Todas los detalles esenciales referentes al piercing de nariz que necesita saber! ¡Se sorprendería al saber cuántas personas todavía lo hacen incorrectamente!

Curación del Piercing Nariz

Unos cuántos consejos que le ayudarán a reducir el tiempo que tarda el piercing de nariz en curarse completamente.

Infección del Piercing de Nariz

Tratando su infección del piercing de nariz – la prevención es el mejor tratamiento, pero ¿qué debe hacer si ya tiene la infección?

Piercing del Tabique Nasal - Lo que usted debe saber

El Piercing del Tabique Nasal – La mayoría piensan que los piercings del tabique son un poco más atrevidos que simplemente una gema adornando el ala de la nariz. Algunas cosas a tener en cuenta.

Historia del Piercing Nariz a través de los tiempos

Un repaso a la historia del piercing de nariz

鼻ピアスショッピング 

エキゾチックで珍しいノーズリングをご提供しております。 インド特有のデザインを施したクオリティのある22Kゴールドは西欧のマーケットではお探しいただけない品々でございます。

鼻ピアスの写真

ノーズピアスの治療方法 ノーズピアスはあなたのお顔を引き立てる素敵な方法です。ピアスをつける場所とジュエリーを選んだら、次のステップであるピアスの傷が早く癒えて出来るだけ順調に回復する正しいケアのテクニックへと進みます。ピアスの施術をした直後から正しいケアを始めていただけるように学んでいきましょう。 

鼻ピアス・問題と解決方法 超一流の専門医に施術をお願いをしたとしても、ノーズピアスの問題が起こる可能性があります。症状を事前に理解して賢く学んでおきましょう。

ノーズピアス 受け継がれる歴史 ノーズピアスの歴史をもっと知りたいですよね?最古のノーズピアス、そしてインド最古のサンスクリット語の聖典「ヴェーダ」にも登場する男性・女性が使用するノーズリングについてお話をします。

ノーズピアスのケアとあなた ノーズピアスのケアについて更に学んでゆきましょう。ノーズピアスをする決意が固まった今、ピアスの傷を完治させる為に出来る限り最高のケアをご案内いたします。

鼻ピアスの感染症 新たに施術したばかりの鼻ピアスの感染が心配になるのと同時に新しいエキゾチックなアートに不慣れな状況ですよね。

दुल्हन की खूबसूरती पर चार-चांद लगाएंगे ये नथ के डिजाइन

மூக்குத்தி

Sponsored Pages

Important Covid-19 Links

This Coronavirus pages are intended solely to inform our clients and online visitors about coronavirus/COvid-19. All facts are from reliable sources like WHO, CDC and respective Government Health Agencies. Readers can either read through the facts which we summarized in this page or go direct to source through the link listed at the bottom of each page.

References:

1. WHO Coronavirus disease (COVID-19) pandemic

2. CDC Centers for Disease and Prevention Control

3. Canada Coronavirus disease (COVID-19)

4. Health.com

5. Harvard Health Publishing Harvard Medical School

6. Google Covid-19

7. Wikipedia COVID-19 pandemic 

Supply Chain

1) Nitrile Powder-Free Examination Gloves

2) Medical Gloves

3) Blue Nitrile Disposable Gloves Powder-Free 

4) Disposable Latex Gloves


Stay aware of the latest COVID-19 information by regularly checking updates from WHO and your national and local public health authorities.

Subscribe to our nose-piercings newsletter to stay up-to-date with the latest news, trends and articles published on this site.