Amazon Spring Sale: A Season of Spectacular Savings
Trending Best Sellers
NoseringStore1

Пірсинг носа

Trending Best Sellers
NoseringStore1

Ось декілька найкращих порад для пірсингу носа від APP;


Пробити ніс - такий чудовий спосіб прикрасити ваше обличчя! І наступним вашим кроком є ​​ознайомлення з правильними методами догляду за носом, щоб ваш пірсинг заживав якомога швидше та безперебійніше. Дізнайтеся, що робити заздалегідь, щоб ви могли розпочати належний догляд відразу після пірсингу. Дуже важливо дотримуватися порад щодо пірсингу після пірсингу. Ви довірили йому чи їй виконати пірсинг, і тому вам слід прийняти досвід цієї людини.


Індійські дівчата з носом пірсинг і кільця в носі

ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ОЧИЩЕННЯ РІШЕНЬ


кнопка спільного доступу до facebook кнопка для обміну в Twitter pinterest для обміну кнопками для обміну повідомленнями кнопка для надсилання пошти поділитися цією кнопкою обміну

Використовуйте один або обидва наступні розчини для загоєння пірсингу:


Упакований стерильний фізіологічний розчин без добавок (прочитайте етикетку) або нейодованої суміші морської солі: Розчиніть 1/4 чайної ложки нейодованої (без йоду) морської солі в одній склянці (8 унцій) теплої дистильованої або вода в пляшках. Більш міцна суміш не краще; занадто сильний сольовий розчин може дратувати пірсинг.

М’яке рідке мило без запаху - бажано антимікробне або бактерицидне.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОЧИЩЕННЯ НОСОВИХ ПІРСИНГІВ

Ретельно вимийте руки перед чищенням чи торканням пірсингу з будь-якої причини.

САЛІН витримуйте протягом п’яти-десяти хвилин один раз або більше на день. Переверніть склянку теплого сольового розчину над ділянкою, щоб утворився вакуум. Для певного пірсингу може бути простіше застосовувати чисту марлю або паперові серветки, насичені сольовим розчином. Після короткого промивання залишки залишку видаляються.

МИЛО не частіше одного-двох разів на день. Під час прийняття душу натріть милом краплю розміру перлини, щоб очистити прикраси та пірсинг. Залиште миючий засіб на пірсингу не більше ніж на тридцять секунд.

Ретельно промийте, щоб видалити всі сліди мила від пірсингу. Не потрібно обертати прикраси через пірсинг.

СУХІТЬ, обережно поплескуючи чистими одноразовими паперовими виробами. Тканинні рушники можуть приховувати бактерії та задиратися на ювелірних виробах, спричиняючи травми.

ПРОБІВ НОСА ПІСЛЯ ДОГЛЯДУ: ЩО НОРМАЛЬНИЙ?


Спочатку: деякі кровотечі, локалізовані набряки, болючість або синці.

Під час загоєння: деяка зміна кольору, свербіж, виділення білувато-жовтої рідини (не гною), яка утворить трохи прикраси на прикрасі. Тканина може затягнутися навколо прикраси, коли вона заживає.

Після загоєння: ювелірні вироби можуть не рухатися вільно в пірсингу; не змушуйте. Якщо ви не включите чистку пірсингу як частину щоденної гігієни, можуть накопичуватися звичайні, але смердючі виділення.

Пірсинг може здатися загоєним до завершення процесу загоєння. Це пов’язано з тим, що тканина заживає ззовні всередині, і хоча вона відчуває себе прекрасно, інтер’єр залишається тендітним. Наберіться терпіння і продовжуйте чистити протягом усього періоду загоєння.

Навіть заживши пірсинг може зменшитися або закритися за лічені хвилини, просидівши там роками! Це залежить від людини; якщо вам подобається ваш пірсинг, тримайте ювелірні вироби - не залишайте їх порожніми.

ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ЩО РОБИТИ


Помийте руки перед торканням пірсингу; залиште це в спокої, за винятком прибирання. Під час загоєння не потрібно обертати свої прикраси.

Залишатися здоровим; чим здоровішим буде ваш спосіб життя, тим легше буде зажити ваш пірсинг. Висипайтеся і харчуйтеся повноцінно. Фізичні вправи під час загоєння прекрасні; слухати своє тіло.

Переконайтеся, що постільна білизна регулярно миється і міняється. Носіть чистий, зручний, дихаючий одяг, який захищає ваш пірсинг під час сну.

Душі, як правило, безпечніші, ніж приймати ванни, оскільки ванни можуть містити бактерії. Якщо ви купаєтесь у ванні, добре очищайте її перед кожним використанням і змивайте пірсинг, коли виходите.


ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ЧОГО УНИКНУТИ

Уникайте чищення за допомогою Betadine®, Hibiciens®, спирту, перекису водню, Dial® або іншого жорсткого мила, оскільки це може пошкодити клітини. Також уникайте мазей, оскільки вони перешкоджають необхідній циркуляції повітря.

Уникайте Bactine®, розчинів для проколювання вух та інших продуктів, що містять бензалконію хлорид (BZK). Вони можуть дратувати і не призначені для тривалого догляду за ранами.

Уникайте надмірного очищення. Це може затримати ваше загоєння та дратувати пірсинг.

Уникайте надмірних травм, таких як тертя одягу, надмірний рух ділянки, гра з ювелірними виробами та енергійне прибирання. Ці дії можуть спричинити утворення непривабливої ​​та незручної рубцевої тканини, міграцію, тривале загоєння та інші ускладнення.

Уникайте орального контакту, грубої гри та контакту з рідинами інших людей на пірсингу або поблизу нього під час загоєння.

Уникайте стресу та вживання наркотиків для відпочинку, включаючи надмірну кількість кофеїну, нікотину та алкоголю.

Уникайте занурення пірсингу в негенічні водойми, такі як озера, басейни, гідромасажні ванни тощо. Або захистіть свій пірсинг водонепроникною пов’язкою для намотування герметиків (наприклад, 3M ™ Nexcare ™ Clean Seals). Вони є в більшості аптек.

Уникайте всіх косметичних засобів та засобів особистої гігієни на пірсингу або навколо нього, включаючи косметику, лосьйони та спреї тощо.

Не вішайте обереги або будь-які предмети на свої прикраси, поки пірсинг повністю не заживе.

ПІРСИНГ ПОРУШЕННЯ НОСА: ПІДКАЗКИ ТА ПОРАДИ ЮВІЛЬНИХ ПРИРОД:

Якщо немає проблем з розміром, стилем або матеріалом початкової прикраси, залиште її на місці протягом усього періоду загоєння. Зверніться до кваліфікованого пірсингу, щоб виконати будь-яку зміну ювелірних виробів, яка стане необхідною під час загоєння. Перейдіть на веб-сайт APP, щоб знайти учасника APP або надіслати запит на копію брошури "Вибір пірсера".)

Зв’яжіться зі своїм пірсингом, якщо ювелірні вироби потрібно зняти (наприклад, для медичної процедури). Є неметалеві альтернативи ювелірних виробів.

Залишайте прикраси постійно. Навіть старий або добре заживший пірсинг може зменшитися або закритися за лічені хвилини, навіть перебуваючи там роками. Якщо його видалити, повторне вставлення може бути важким або неможливим.

Чистими руками або паперовими виробами обов’язково регулярно перевіряйте резьбові кінці ваших прикрас на герметичність. ("Право-туго, ліво-вільно.")

Несіть чистий запасний м'яч на випадок втрати або поломки.

Якщо ви вирішите, що більше не хочете пірсингу, просто вийміть прикраси (або попросіть професійного пірсинга) і продовжуйте чистити пірсинг, поки отвір не закриється. У більшості випадків залишається лише невеликий слід.

У разі підозри на зараження слід залишити якісні прикраси або інертну альтернативу, щоб забезпечити дренаж або зараження. Якщо ювелірні вироби видалити, поверхневі клітини можуть закритися, що може запечатати інфекцію всередині пірсингового каналу і призвести до абсцесу. Не знімайте ювелірні вироби, якщо це не зроблено лікарем.

ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ НОСА ПІСЛЯ ДЛЯ: ДЛЯ ОСОБЛИВОЇ ПЛОЩАДІ / УШНОГО КАРТАЖУ І ЛИЦЯ:

Використовуйте трюк з футболки: одягніть свою подушку у велику чисту футболку і повертайте її на ніч; одна чиста футболка забезпечує чотири чисті поверхні для сну.

Підтримуйте чистоту телефонів, навушників, окулярів, шоломів, головних уборів та всього, що контактує з пробитим місцем.

Використовуйте катіон при укладанні волосся та повідомте стилісту про новий або цілющий пірсинг.

Кожне тіло унікальне, і час загоєння значно різниться. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться зі своїм пірсингом.

Для отримання повної інформації про пірсинг носа та професійних рекомендацій відвідайте веб-сайт APP за таким посиланням; Асоціація професійних пірсингів

NoseRingStore2

Comments

What you think?

Recent Articles

 1. Amazon Spring Sale: A Season of Spectacular Savings

  Mar 18, 24 08:38 AM

  Amazon Spring Sale: A Season of Spectacular Savings

  Read More

 2. Understanding Nose Piercing Types: A Guide for Teens

  Mar 16, 24 09:19 AM

  Jenis-Menusuk-Hidung.jpg
  Explore the rising trend of nose piercings among teenagers, understanding the various types and their cultural implications for a stylish appeal.

  Read More

 3. Infected Nose Piercing

  Mar 16, 24 09:18 AM

  You can expect symptoms of infected nose piercing to resemble any other kind of body piercing infection.

  Read More

 4. Riche Niche: Health | Lifestyle | Fashion | Marketing | Technology

  Mar 16, 24 09:12 AM

  blackgirlwithnosering.jpg
  Our Riche Niche blog is the easiest way to stay up-to-date with the latest news, trends and articles published on this site.

  Read More

 5. EMS manufacturing services in Malaysia

  Mar 09, 24 10:33 PM

  soldering
  Malaysia is one of the leading countries in Southeast Asia that offers EMS manufacturing services to both local and international clients.

  Read More

 6. Laundry Business: The Need for Payment System Upgrades

  Mar 08, 24 11:14 AM

  Discover the benefits of upgrading your laundry business's payment system. Enhance efficiency, increase profits, and improve customer convenience.

  Read More

 7. Nose Peircing Store

  Feb 18, 24 02:38 AM

  A collection of latest at our nose peircing store.

  Read More

 8. How to Choose the Right Coffee Maker for Your Needs

  Feb 18, 24 02:12 AM

  BLACK+DECKER 12-Cup Digital Coffee Maker
  We'll compare the pros and cons of four common types of coffee makers: drip, French press, espresso, and vacuum. We'll also give you some tips on how to choose the right one based on your preferences…

  Read More

 9. Emulate Celebrities with Nose Piercings

  Feb 06, 24 08:13 AM

  mileycyrus
  Discover the celebrities with nose piercing and get inspired for your next piercing! From studs to septum rings, our list has it all. Read more!

  Read More

 10. Types of Nose Rings

  Feb 06, 24 08:11 AM

  hoopnosering.PNG
  Types of Nose Rings

  Read More

 11. Is my nose piercing ring is sinking in?

  Feb 06, 24 08:10 AM

  nose piercing ring sinking in.jpg
  Is my nose piercing ring is sinking in? Or just swollen?

  Read More

 12. Dry Herb Vape Pens-Discover the Advantages of Malaysian Made

  Feb 04, 24 12:39 PM

  girlVaping
  Choose our non-China dry herb vape pen for its high production standards, strict quality control, and excellent craftsmanship.

  Read More

 13. Trinity Nose Ring A Unique Fashion Statement

  Feb 03, 24 08:36 PM

  Explore the world of trinity nose rings, a unique piece of jewelry that adds elegance and style to your look. Understand the different types and choose the right one for you.

  Read More

 14. Redefining Beauty: The Rise of Nose Piercing Trend in the USA

  Feb 02, 24 08:34 AM

  nose-rings-near-me.jpg
  Explore the evolution of the nose piercing trend in the USA, from ancient tradition to modern expression of individuality.

  Read More

 15. Introducing a Healthier Alternative: The Nicotine Free Vape

  Jan 27, 24 09:37 AM

  Vape
  Expand your customer base with our nicotine free vape, a healthier alternative to conventional vaping, compliant with international standards.

  Read More