Пірсинг носа

Amazon Best Sellers Discounts and Offers

Ось декілька найкращих порад для пірсингу носа від APP;


Пробити ніс - такий чудовий спосіб прикрасити ваше обличчя! І наступним вашим кроком є ​​ознайомлення з правильними методами догляду за носом, щоб ваш пірсинг заживав якомога швидше та безперебійніше. Дізнайтеся, що робити заздалегідь, щоб ви могли розпочати належний догляд відразу після пірсингу. Дуже важливо дотримуватися порад щодо пірсингу після пірсингу. Ви довірили йому чи їй виконати пірсинг, і тому вам слід прийняти досвід цієї людини.


Індійські дівчата з носом пірсинг і кільця в носі

ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ОЧИЩЕННЯ РІШЕНЬ


кнопка спільного доступу до facebook кнопка для обміну в Twitter pinterest для обміну кнопками для обміну повідомленнями кнопка для надсилання пошти поділитися цією кнопкою обміну

Використовуйте один або обидва наступні розчини для загоєння пірсингу:


Упакований стерильний фізіологічний розчин без добавок (прочитайте етикетку) або нейодованої суміші морської солі: Розчиніть 1/4 чайної ложки нейодованої (без йоду) морської солі в одній склянці (8 унцій) теплої дистильованої або вода в пляшках. Більш міцна суміш не краще; занадто сильний сольовий розчин може дратувати пірсинг.

М’яке рідке мило без запаху - бажано антимікробне або бактерицидне.

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ОЧИЩЕННЯ НОСОВИХ ПІРСИНГІВ

Ретельно вимийте руки перед чищенням чи торканням пірсингу з будь-якої причини.

САЛІН витримуйте протягом п’яти-десяти хвилин один раз або більше на день. Переверніть склянку теплого сольового розчину над ділянкою, щоб утворився вакуум. Для певного пірсингу може бути простіше застосовувати чисту марлю або паперові серветки, насичені сольовим розчином. Після короткого промивання залишки залишку видаляються.

МИЛО не частіше одного-двох разів на день. Під час прийняття душу натріть милом краплю розміру перлини, щоб очистити прикраси та пірсинг. Залиште миючий засіб на пірсингу не більше ніж на тридцять секунд.

Ретельно промийте, щоб видалити всі сліди мила від пірсингу. Не потрібно обертати прикраси через пірсинг.

СУХІТЬ, обережно поплескуючи чистими одноразовими паперовими виробами. Тканинні рушники можуть приховувати бактерії та задиратися на ювелірних виробах, спричиняючи травми.

ПРОБІВ НОСА ПІСЛЯ ДОГЛЯДУ: ЩО НОРМАЛЬНИЙ?


Спочатку: деякі кровотечі, локалізовані набряки, болючість або синці.

Під час загоєння: деяка зміна кольору, свербіж, виділення білувато-жовтої рідини (не гною), яка утворить трохи прикраси на прикрасі. Тканина може затягнутися навколо прикраси, коли вона заживає.

Після загоєння: ювелірні вироби можуть не рухатися вільно в пірсингу; не змушуйте. Якщо ви не включите чистку пірсингу як частину щоденної гігієни, можуть накопичуватися звичайні, але смердючі виділення.

Пірсинг може здатися загоєним до завершення процесу загоєння. Це пов’язано з тим, що тканина заживає ззовні всередині, і хоча вона відчуває себе прекрасно, інтер’єр залишається тендітним. Наберіться терпіння і продовжуйте чистити протягом усього періоду загоєння.

Навіть заживши пірсинг може зменшитися або закритися за лічені хвилини, просидівши там роками! Це залежить від людини; якщо вам подобається ваш пірсинг, тримайте ювелірні вироби - не залишайте їх порожніми.

ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ЩО РОБИТИ


Помийте руки перед торканням пірсингу; залиште це в спокої, за винятком прибирання. Під час загоєння не потрібно обертати свої прикраси.

Залишатися здоровим; чим здоровішим буде ваш спосіб життя, тим легше буде зажити ваш пірсинг. Висипайтеся і харчуйтеся повноцінно. Фізичні вправи під час загоєння прекрасні; слухати своє тіло.

Переконайтеся, що постільна білизна регулярно миється і міняється. Носіть чистий, зручний, дихаючий одяг, який захищає ваш пірсинг під час сну.

Душі, як правило, безпечніші, ніж приймати ванни, оскільки ванни можуть містити бактерії. Якщо ви купаєтесь у ванні, добре очищайте її перед кожним використанням і змивайте пірсинг, коли виходите.


ПОРУШЕННЯ НОСА ПІСЛЯ: ЧОГО УНИКНУТИ

Уникайте чищення за допомогою Betadine®, Hibiciens®, спирту, перекису водню, Dial® або іншого жорсткого мила, оскільки це може пошкодити клітини. Також уникайте мазей, оскільки вони перешкоджають необхідній циркуляції повітря.

Уникайте Bactine®, розчинів для проколювання вух та інших продуктів, що містять бензалконію хлорид (BZK). Вони можуть дратувати і не призначені для тривалого догляду за ранами.

Уникайте надмірного очищення. Це може затримати ваше загоєння та дратувати пірсинг.

Уникайте надмірних травм, таких як тертя одягу, надмірний рух ділянки, гра з ювелірними виробами та енергійне прибирання. Ці дії можуть спричинити утворення непривабливої ​​та незручної рубцевої тканини, міграцію, тривале загоєння та інші ускладнення.

Уникайте орального контакту, грубої гри та контакту з рідинами інших людей на пірсингу або поблизу нього під час загоєння.

Уникайте стресу та вживання наркотиків для відпочинку, включаючи надмірну кількість кофеїну, нікотину та алкоголю.

Уникайте занурення пірсингу в негенічні водойми, такі як озера, басейни, гідромасажні ванни тощо. Або захистіть свій пірсинг водонепроникною пов’язкою для намотування герметиків (наприклад, 3M ™ Nexcare ™ Clean Seals). Вони є в більшості аптек.

Уникайте всіх косметичних засобів та засобів особистої гігієни на пірсингу або навколо нього, включаючи косметику, лосьйони та спреї тощо.

Не вішайте обереги або будь-які предмети на свої прикраси, поки пірсинг повністю не заживе.

ПІРСИНГ ПОРУШЕННЯ НОСА: ПІДКАЗКИ ТА ПОРАДИ ЮВІЛЬНИХ ПРИРОД:

Якщо немає проблем з розміром, стилем або матеріалом початкової прикраси, залиште її на місці протягом усього періоду загоєння. Зверніться до кваліфікованого пірсингу, щоб виконати будь-яку зміну ювелірних виробів, яка стане необхідною під час загоєння. Перейдіть на веб-сайт APP, щоб знайти учасника APP або надіслати запит на копію брошури "Вибір пірсера".)

Зв’яжіться зі своїм пірсингом, якщо ювелірні вироби потрібно зняти (наприклад, для медичної процедури). Є неметалеві альтернативи ювелірних виробів.

Залишайте прикраси постійно. Навіть старий або добре заживший пірсинг може зменшитися або закритися за лічені хвилини, навіть перебуваючи там роками. Якщо його видалити, повторне вставлення може бути важким або неможливим.

Чистими руками або паперовими виробами обов’язково регулярно перевіряйте резьбові кінці ваших прикрас на герметичність. ("Право-туго, ліво-вільно.")

Несіть чистий запасний м'яч на випадок втрати або поломки.

Якщо ви вирішите, що більше не хочете пірсингу, просто вийміть прикраси (або попросіть професійного пірсинга) і продовжуйте чистити пірсинг, поки отвір не закриється. У більшості випадків залишається лише невеликий слід.

У разі підозри на зараження слід залишити якісні прикраси або інертну альтернативу, щоб забезпечити дренаж або зараження. Якщо ювелірні вироби видалити, поверхневі клітини можуть закритися, що може запечатати інфекцію всередині пірсингового каналу і призвести до абсцесу. Не знімайте ювелірні вироби, якщо це не зроблено лікарем.

ПЕРЕКЛЮЧЕННЯ НОСА ПІСЛЯ ДЛЯ: ДЛЯ ОСОБЛИВОЇ ПЛОЩАДІ / УШНОГО КАРТАЖУ І ЛИЦЯ:

Використовуйте трюк з футболки: одягніть свою подушку у велику чисту футболку і повертайте її на ніч; одна чиста футболка забезпечує чотири чисті поверхні для сну.

Підтримуйте чистоту телефонів, навушників, окулярів, шоломів, головних уборів та всього, що контактує з пробитим місцем.

Використовуйте катіон при укладанні волосся та повідомте стилісту про новий або цілющий пірсинг.

Кожне тіло унікальне, і час загоєння значно різниться. Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв’яжіться зі своїм пірсингом.

Для отримання повної інформації про пірсинг носа та професійних рекомендацій відвідайте веб-сайт APP за таким посиланням; Асоціація професійних пірсингів

Comments

What you think?

Recent Articles

 1. The Prominent Plastic Injections Mould Fabrication Company in Malaysia

  Jan 14, 22 09:50 AM

  The Prominent Plastic Injections Mould Fabrication Company in Malaysia

  Read More

 2. Nesepiercing Slik overbeviser du foreldrene dine!

  Nov 09, 21 10:10 AM

  Å ta din første nesepiercing er imidlertid spesielt når du trenger å få godkjenning fra foreldrene dine! Enten man går på videregående eller for tiden er gift med barn, betyr foreldres godkjenning av…

  Read More

 3. Should I get my nose pierced?

  Nov 05, 21 07:57 PM

  Answer 1 You have not mentioned anything about you. However, nose piercing is for anyone and everyone without gender or age discrimination. It is a most

  Read More

 4. Part 2: My gf pierced my nose and ears and made me bride at birthday.

  Oct 22, 21 11:23 AM

  Last page I shared all details,Now I pierced both nosetril one time and both ears three times with the help of my gf.I know how to wear saree and make

  Read More

 5. Riche Niche: Health | Lifestyle | Fashion | Marketing | Technology

  Sep 05, 21 12:51 PM

  Our Riche Niche blog is the easiest way to stay up-to-date with the latest news, trends and articles published on this site.

  Read More

 6. Nose Ring Piercings

  Aug 28, 21 02:56 PM

  All about nose ring piercings.

  Read More

 7. Nose piercings - Information and Unique Design

  Aug 28, 21 02:41 PM

  Our nose piercings bring uniqueness and pride to you. Discover new nose piercing insights on healing, infections and proper care.

  Read More

 8. Muhyiddin Yassin appointed Malaysian caretaker PM

  Aug 16, 21 03:26 AM

  Muhyiddin Yassin appointed Malaysian caretaker PM after resignation is accepted by the king

  Read More

 9. Airlines reroute flights to avoid Afghanistan airspace

  Aug 16, 21 03:00 AM

  Airlines reroute flights to avoid Afghanistan airspace

  Read More

 10. Malaysia PM set to quit with no clear successor in line

  Aug 16, 21 01:54 AM

  Malaysia PM set to quit with no clear successor in line

  Read More

 11. Malaysia PM at palace to meet king amid reports he will resign

  Aug 16, 21 01:39 AM

  Malaysia PM at palace to meet king amid reports he will resign

  Read More

 12. My gf pierced my nose and ears and made me bride at birthday.

  Aug 15, 21 08:23 PM

  I am a male and I stay in an apartment in Mumbai alone and I am doing a Job.My girl friend is a beautician.One day My gf came to my room and wanted to

  Read More

 13. My mom pierced my nose

  Aug 15, 21 08:19 PM

  I am a boy.My mom pierced my left nosetrill at 5years old because that time some female friend pierced their nose and I said to my mom to pierced my nose

  Read More

 14. My gf pierced my nose and ears and made me bride at birthday.

  Aug 15, 21 08:18 PM

  I am a male and I stay in an apartment in Mumbai alone and I am doing a Job.My girl friend is a beautician.One day My gf came to my room and wanted to

  Read More

 15. Which Cat Toys do You Want?

  Aug 13, 21 10:36 AM

  Finding the best cat toys can be difficult unless you remember the following tips and techniques.

  Read More

 16. Piercings Festivals Around the World

  Aug 11, 21 07:32 PM

  A collection of piercings festivals around the world for spiritual, religious and other a cult piercings practices.

  Read More

 17. Hide Nose Piercing With Ease

  Aug 07, 21 12:51 PM

  Need to hide nose piercing evidence? Read on and find out the most effective tricks and techniques to hide your facial piercing

  Read More

 18. New nose stud trends and designs

  Aug 07, 21 12:35 PM

  Discover new nose stud designs, 22k gold with unique, Indian designs that are very uncommon in the western market, available here

  Read More

 19. Infección del Piercing de Nariz

  Aug 07, 21 12:20 PM

  Tratando su infección del piercing de nariz – la prevención es el mejor tratamiento, pero ¿qué debe hacer si ya tiene la infección?

  Read More

 20. Piercing Pagoda

  Aug 07, 21 12:12 PM

  Piercing pagoda is an online store and also sells through specialty kiosks all over the U.S. and Puerto Rico. Started in 1969, the kiosks came to be known for their quality piercings,

  Read More

 21. Prince Albert Piercing - The Dressing Ring

  Aug 07, 21 03:10 AM

  The Prince Albert piercing was called the “Dressing Ring,” by the Victorian dealers of men’s clothing in the early centuries.

  Read More

 22. I have a Nose Ring Mask

  Aug 07, 21 02:06 AM

  I have a Nose Ring Mask

  Read More

 23. Mental Health of Students Must Figure in Restarting Classes

  Aug 07, 21 12:50 AM

  Mental Health of Students Must Figure in Restarting Classes

  Read More

 24. The Pet Boost: Furry Friends Help Seniors Feel Less Lonely

  Aug 06, 21 02:24 AM

  The Pet Boost: Furry Friends Help Seniors Feel Less Lonely

  Read More

 25. Popular Cat Names

  Aug 06, 21 02:18 AM

  Finding the best cat names for your new cat can be complicated but also very fun and enjoying.

  Read More

 26. COVID-19 Fallout: Americans Changing Their Higher Ed Plans

  Aug 05, 21 01:05 PM

  COVID-19 Fallout: Americans Changing Their Higher Ed Plans

  Read More

 27. Travel Advisors Smooth the Way for Post-Pandemic Getaways

  Aug 05, 21 12:46 PM

  Travel Advisors Smooth the Way for Post-Pandemic Getaways

  Read More

 28. Building Trust in the Science of Vaccines

  Aug 05, 21 12:17 PM

  Building Trust in the Science of Vaccines

  Read More

 29. Male Cat Names - How to Pick One!

  Aug 04, 21 12:05 PM

  How to Pick a Male Cat Names

  Read More

 30. BEST NONSTICK PANS MATERIAL

  Aug 04, 21 11:32 AM

  BEST NONSTICK PANS MATERIAL

  Read More

 31. Boadisk

  Aug 04, 21 11:12 AM

  check this review on boadisk

  Read More

 32. Female Cat Names How to Pick the Best One!

  Aug 02, 21 02:06 PM

  How to pick a Female Cat Names

  Read More

 33. Airport Taxi Service Near Me: Get the Best Service and Rates!

  Aug 02, 21 01:35 PM

  Airport Taxi Service Near Me: Get the Best Service and Rates!

  Read More

 34. Unusual Piercing at Thai Vegetarian Festival

  Aug 02, 21 01:17 PM

  The religious devotees cut themselves with swords, piercing their cheeks with sharp objects and committing other painful acts to purify themselves and take on the sins of the community.

  Read More

 35. Translation and interpretation!

  Aug 02, 21 12:48 PM

  Translation and interpretation! We will introduce the features and differences of each by a professional translation agency.

  Read More

 36. Plastic Kills Corona Virus in 1 Hour!

  Aug 02, 21 10:12 AM

  Plastic Kills Corona Virus in 1 Hour!

  Read More

 37. Anti Virus Face Mask: Mask that kills Bacteria and Virus!

  Aug 01, 21 10:05 PM

  Anti Virus Face Mask: Mask that kills Bacteria and Virus!

  Read More

 38. Know the Symptoms of SARS and How to Save Yourself From the Virus

  Aug 01, 21 06:07 AM

  Know the Symptoms of SARS and How to Save Yourself From the Virus

  Read More

 39. Ear Piercings Don't take it for granted

  Aug 01, 21 12:08 AM

  Ear piercings is so common that many of us take it for granted!

  Read More

 40. Top Cat Breeds to Consider.

  Jul 31, 21 11:17 PM

  https://www.nose-piercings.com/cat-breeds.html Not sure which cat breeds are best for you? Making the decision to own a cat can be a wonderful decision

  Read More

 41. Unique Cat Breeds to Consider

  Jul 30, 21 10:36 PM

  It can be hard to determine which cat breeds will be the best for you and your family so you need to explore the different types and what their needs are.

  Read More

 42. Persian cat: What you need to know!

  Jul 30, 21 09:56 PM

  Learning about Persian cats can help you decide if you want one or not.

  Read More

 43. Siamese Cat: Might not be the Best Cat for Everyone!

  Jul 30, 21 09:45 PM

  Siamese cats are beautiful but they might not be the best cat for everyone. Learning more about them can help you decide.

  Read More

 44. Different Styles of Wearing Sari

  Jul 30, 21 10:26 AM

  Different Styles of Wearing Sari, Here's a list of some of the styles you can try with your saree.

  Read More

 45. nose ring chain joke

  Jul 29, 21 08:47 PM

  I was hanging out with a blonde friend of mine when we saw a woman walk by us with a nose ring attached to an earring by a chain. My friend said, Wouldn't

  Read More

 46. nose ring and chain funny!

  Jul 29, 21 08:46 PM

  I was hanging out with a blonde friend of mine when we saw a woman walk by us with a nose ring attached to an earring by a chain. My friend said, Wouldn't

  Read More

 47. How to Drape a Saree: Fancy Saree Styles

  Jul 29, 21 06:12 AM

  How to Drape a Saree: Fancy Saree Styles

  Read More

 48. How to Wear Saree

  Jul 29, 21 06:07 AM

  How to Wear Saree: Trendy Saree Wearing Styles!

  Read More

 49. How to Tie a Sari: Fancy and Trendy Saree Wearing Styles!

  Jul 29, 21 05:44 AM

  How to Tie a Sari: Fancy and Trendy Saree Wearing Styles!

  Read More

 50. How to Wear a Sari: Fancy and Trendy Saree Wearing Styles!

  Jul 29, 21 05:32 AM

  How to Wear a Sari: Fancy and Trendy Saree Wearing Styles!

  Read More

 51. Infection Nose Piercing The Symptoms!

  Jul 26, 21 01:47 AM

  Infection Nose Piercing The Symptoms!

  Read More

Sponsored Pages

Subscribe to our nose-piercings newsletter to stay up-to-date with the latest news, trends and articles published on this site.